ERA-8KEB4533V
MFR.Part #
ERA-8KEB4533V
JLCPCB Part #
C5633860
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS