ERA-8KEB3013V
MFR.Part #
ERA-8KEB3013V
JLCPCB Part #
C20018055
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS