ERA-8KEB2203V
MFR.Part #
ERA-8KEB2203V
JLCPCB Part #
C20018051
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS