ERA-8KEB1303V
MFR.Part #
ERA-8KEB1303V
JLCPCB Part #
C20018046
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS