ERA-8KEB1004V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8KEB1004V
JLCPCB Part #
C20018044
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS