ERA-8ARW8252V
MFR.Part #
ERA-8ARW8252V
JLCPCB Part #
C4292632
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS