ERA-8ARW822V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8ARW822V
JLCPCB Part #
C2081405
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS