ERA-8ARW7681V
MFR.Part #
ERA-8ARW7681V
JLCPCB Part #
C3980704
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS