ERA-8ARW682V
MFR.Part #
ERA-8ARW682V
JLCPCB Part #
C3972444
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS