ERA-8ARW6492V
MFR.Part #
ERA-8ARW6492V
JLCPCB Part #
C4350713
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS