ERA-8ARW6192V
MFR.Part #
ERA-8ARW6192V
JLCPCB Part #
C4295946
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS