ERA-8ARW5901V
MFR.Part #
ERA-8ARW5901V
JLCPCB Part #
C4147692
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS