ERA-8ARW562V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8ARW562V
JLCPCB Part #
C2094337
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS