ERA-8ARW512V
MFR.Part #
ERA-8ARW512V
JLCPCB Part #
C2094187
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS