ERA-8ARW393V
MFR.Part #
ERA-8ARW393V
JLCPCB Part #
C2094356
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS