ERA-8ARW3401V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8ARW3401V
JLCPCB Part #
C2090587
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS