ERA-8ARW2612V
MFR.Part #
ERA-8ARW2612V
JLCPCB Part #
C4062063
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS