ERA-8ARW2431V
MFR.Part #
ERA-8ARW2431V
JLCPCB Part #
C2094185
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.43kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS