ERA-8ARW242V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8ARW242V
JLCPCB Part #
C2094191
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS