ERA-8ARW2102V
MFR.Part #
ERA-8ARW2102V
JLCPCB Part #
C2094249
Description
-55℃~+155℃ 150V 21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS