ERA-8ARW203V
MFR.Part #
ERA-8ARW203V
JLCPCB Part #
C4221415
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS