ERA-8ARW1822V
MFR.Part #
ERA-8ARW1822V
JLCPCB Part #
C2095485
Description
-55℃~+155℃ 150V 18.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS