ERA-8ARW1782V
MFR.Part #
ERA-8ARW1782V
JLCPCB Part #
C2094181
Description
-55℃~+155℃ 150V 17.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS