ERA-8ARW162V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8ARW162V
JLCPCB Part #
C2094110
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS