ERA-8ARW1472V
MFR.Part #
ERA-8ARW1472V
JLCPCB Part #
C4112171
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS