ERA-8ARW1402V
MFR.Part #
ERA-8ARW1402V
JLCPCB Part #
C2094696
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS