ERA-8ARW1242V
MFR.Part #
ERA-8ARW1242V
JLCPCB Part #
C2090493
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS