ERA-8ARW1132V
MFR.Part #
ERA-8ARW1132V
JLCPCB Part #
C2094131
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS