ERA-8ARW1131V
MFR.Part #
ERA-8ARW1131V
JLCPCB Part #
C2094702
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS