ERA-8ARB8661V
MFR.Part #
ERA-8ARB8661V
JLCPCB Part #
C4195132
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS