ERA-8ARB6812V
MFR.Part #
ERA-8ARB6812V
JLCPCB Part #
C4257028
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS