ERA-8ARB6652V
MFR.Part #
ERA-8ARB6652V
JLCPCB Part #
C2094014
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS