ERA-8ARB4871V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8ARB4871V
JLCPCB Part #
C2094433
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS