ERA-8ARB4532V
MFR.Part #
ERA-8ARB4532V
JLCPCB Part #
C4116008
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS