ERA-8ARB4322V
MFR.Part #
ERA-8ARB4322V
JLCPCB Part #
C2094303
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS