ERA-8ARB3482V
MFR.Part #
ERA-8ARB3482V
JLCPCB Part #
C2094239
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS