ERA-8ARB303V
MFR.Part #
ERA-8ARB303V
JLCPCB Part #
C2094407
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS