ERA-8ARB3011V
MFR.Part #
ERA-8ARB3011V
JLCPCB Part #
C2090207
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS