ERA-8ARB2431V
MFR.Part #
ERA-8ARB2431V
JLCPCB Part #
C2094136
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.43kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS