ERA-8ARB2262V
MFR.Part #
ERA-8ARB2262V
JLCPCB Part #
C3972424
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS