ERA-8ARB222V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8ARB222V
JLCPCB Part #
C2090368
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS