ERA-8ARB2151V
MFR.Part #
ERA-8ARB2151V
JLCPCB Part #
C2094234
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS