ERA-8ARB2102V
MFR.Part #
ERA-8ARB2102V
JLCPCB Part #
C4350939
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS