ERA-8ARB203V
MFR.Part #
ERA-8ARB203V
JLCPCB Part #
C2079853
Description
-55℃~+155℃ 150V 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS