ERA-8ARB1782V
MFR.Part #
ERA-8ARB1782V
JLCPCB Part #
C4276068
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS