ERA-8ARB1781V
MFR.Part #
ERA-8ARB1781V
JLCPCB Part #
C2094231
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS