ERA-8ARB1582V
MFR.Part #
ERA-8ARB1582V
JLCPCB Part #
C4246923
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS