ERA-8ARB153V
MFR.Part #
ERA-8ARB153V
JLCPCB Part #
C2090265
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS