ERA-8ARB1402V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8ARB1402V
JLCPCB Part #
C2090772
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS