ERA-8ARB1332V
MFR.Part #
ERA-8ARB1332V
JLCPCB Part #
C4320922
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS